aboutus
خط تولید

ما دارای تکنسین های حرفه ای با کیفیت بالا و تجهیزات پیشرفته تولید مدرن است. تمام محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت هستند و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان قدردانی می شوند. امکانات خوب مجهز و کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید ما را قادر به تضمین رضایت کلی مشتری.

به عنوان یک نتیجه از محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته مشتری، آنها را به یک شبکه فروش جهانی رسیدن به شمال امریکا، آمریکای جنوبی، اقیانوسیه و اروپای غربی.
این پلت فرم عمیقا ریشه در کسب و کارهای جدید محصولات مرحله چینی، بهتر سازگار و شکوفایی است.

اگر شما نیاز دارید، لطفا بر روی دکمه "تماس با ما" در صفحه محصول یا محصولات تولید کننده محصولات تماس مستقیم کلیک کنید. فروشندگان تامین کنندگان به ایمیل شما پاسخ خواهند داد.

OEM / ODM

ما برای بسیاری از خرده فروشان از کشورهای مختلف نصب کرده ایم. از جمله میشال، یوهان، سال جهنمی، دلار جهانی، دلار درخت، اداره انبار. کسب و کار OEM عبارتند از چاپ کتاب کودکان، چاپ کتاب کودکان، چاپ رنگی کتاب، چاپ برچسب بچه ها، کارت های یادگیری کودکان و چاپ اره منبت کاری اره مویی برای کودکان، ect.

ما خدمات رایگان طراحی، طراحی مجدد، اختراع آثار هنری، طراحی ساخت و طراحی و پیشنهاد طراحی برای مشتریان را ارائه می دهیم.

تحقیق و توسعه

ما خدمات رایگان طراحی، طراحی مجدد، اختراع آثار هنری، طراحی ساخت و طراحی و پیشنهاد طراحی برای مشتریان را ارائه می دهیم. در کارخانه 12 تکنسین و 15 طراح وجود دارد و ما قصد داریم تیم تحقیق و طراحی را در دفتر شانگهای اضافه کنیم. در آینده، دو طرح تیم ها با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا تولید جدید با آخرین الگوی طراحی، تکنیک جدید و استفاده از مواد جدید را توسعه دهند.

روش ODM

1، مشتری ارائه اطلاعات: اندازه، کاغذ، ساختار، روند الگوی، آیکون، هدف، قیمت خرده فروشی ect.

2، طراحی ساز ساختمان

3، چنگ زدن نمونه اولیه برای تایید برای اولین بار انجام می شود

4، طراح الگوی و نماد را اعمال می کند

5، Cutomer طراحی را انتخاب کنید

6، نمونه برداری از چاپ دیجیتال

7 نمونه پیش تولید

8، نهایی آیتم را انتخاب کنید

فرمت artfile ---

اطلاعات تماس